ipmc
05 خرداد 1402 - 16:22

امام جمعه موقت همدان: تورم کنونی کشور را از توطئه‌های دشمن می‌دانیم

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه تورم کنونی کشور را از توطئه‌های دشمن می‌دانیم، گفت: بر همین اساس لازم است تا با این مهم برخورد جدی شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن فاضلیان در خطبه‌های نماز جمعه شهر همدان ضمن تبریک دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: برای مقابله با دشمن باید جهاد تبیین را تمام عیار انجام دهیم چرا که لازم است نسل جوان ما با اصول و بیانات انقلاب بیشتر آشنا شود.

وی با اشاره به اینکه دشمن سعی دارد با سیاه‌نمایی دهن جوانان‌مان را منفی کند، افزود: قبول داریم مشکلاتی وجود دارد اما باید تلاش کنیم تا همدلانه از پس مشکلات برآییم و شفاف‌سازی را انجام دهیم.

امام جمعه موقت با بیان اینکه حجاب، اقتصاد و معیشت مردم امروز از اساسی‌ترین مشکلات کشور است که انتظار داریم قوه قضائیه در این خصوص اقدامات جدی انجام دهد، گفت: مهم‌ترین حربه دشمن چالش ذهنی، شبه‌افکنی در اخلاق، عقیده، احکام اسلامی است که باید با حل مشکلات موجود با این حربه مبارزه کنیم. برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن باید تمام اعیار وارد میدان شویم.

وی با اشاره به اینکه در آیه 200 سوره مبارکه آل عمران به اهل ایمان تأکید شده صبر فردی و اجتماعی داشته باشند، اظهار داشت: بر اساس این آیه شریفه و استقامت و ارتباط با اهل بیت که ریشه در تقوا دارد باید در مقابل مشکلات صبوری کرد و همدلانه از پس آن برآمد.

وی با بیان اینکه نتیجه صبر و استقامت عملیات الی بیت المقدس در سوم خرداد بود که خرمشهر را آزاد کرد، گفت: پیروزی در خرمشهر ریشه در صبر و استقامت مبارزان و مردم شریف خرمشهر داشت.

امام جمعه موقت شهر همدان تاکید کرد: دشمن به دنبال پررنگ کردن حکومت پهلوی و نقطه ضعف‌ها‌ست انگار که حکومت پهلوی سابق بر این در ایران مشکلاتی نداشته است.

فاضلیان به شعار امسال و انتخاب نام رشد تولید و مهار تورم توسط رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: تورم بالای کشور نشانه تورمی است که با توطئه در کشور ایجاد شده بر همین اساس لازم است تا با این مهم برخورد جدی شود.

وی در پایان تاکید کرد: می‌خواهند با شعار زن زندگی و آزادی کارآمدی نظام و حکومت انقلاب اسلامی را زیر سئوال ببرند اما بدانند و آگاه باشند که در نظام جمهوری اسلامی، زنان با امنیت کامل در جامعه حاضرند و نظام مقدس ما محافظ آنان است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1239486